Protez Tırnak

Protez Tırnak

Protez Tırnak ile Kusursuz Eller !

Biz kadınların bedeninde ilk görüşte dikkat çeken önemli unsurlardan biri de ellerimizdir. Protez tırnak ile ellerimizdeki kusurları ortadan kaldırıyoruz.

Nasıl ki güzel bir makyaj ve güzel kıyafetlerin tamamlayıcı unsuru güzel ve bakımlı eller ise, bakımlı ellerin de muhakkak en önemli tamamlayıcısı tırnaklarımızdır. Her ne kadar bakımlı da olsa doğal yapısı gereği çok da etkileyici tırnaklara sahip olamıyorsak, protez tırnak ile bu sorunun da üstesinden gelebiliyoruz.

Protez tırnak uygulaması ile ilgili olarak en son yenilikleri takip ediyor ve merkezimizde siz değerli konuklarımıza protez tırnak uygulamasını son trend olarak uyguluyoruz.

Kullandığımız kaliteli malzemeler ve tecrübeli uygulama arkadaşlarımız sayesinde protez tırnak uygulaması uzun süreli kullanım sağlarken ayrıca kusursuz ve etkileyici görünümü yakalıyorsunuz.

İşini severek yapan, sektörde uzun süredir çalışan ve kariyer hedefleyen çalışma arkadaşlarımız ile en sağlıklı ve etkileyici görünüm kazandıran özel jel sistemi uygulaması ile kusursuz tırnaklara sahip olabilir ve protez tırnak ile tırnak yeme alışkanlığınızdan da kurtulabilirsiniz.

Protez tırnak uygulamasını gerçekleştiren çalışma arkadaşlarımızın ekspertizi ve kullandığımız protez tırnağın kalitesi sayesinde kendi tırnaklarınız da hiçbir şekilde zarar görmemekte ve tırnak sağlığımıza hiçbir tehdit oluşturulmamaktadır.

A Beauty Brow Bar Güzellik Merkezi uzmanlığıyla göze çarpan ellere sahip olmak için hemen bizi arayın, açılışa özel kampanyalı fiyatlarımızla randevu oluşturun.

Hizmetlerimiz

featured project

Cilt Bakımı

Cilt Bakımı ile Hiç Olmadığınız Kadar Işıldayın..
Detaylar
featured project

Protez Tırnak

Protez Tırnak ile Kusursuz Eller !

Detaylar
featured project

İpek Kirpik

İpek Kirpik ile Gözleriniz Işıldasın!
Detaylar
featured project

Bölgesel İncelme

Bölgesel İncelme ile Fazlalıklardan Kurtulun..
Detaylar
featured project

Kirpik Lifting

Kirpik Lifting ile Daha Uzun ve Dolgun Kirpiklere Sahip Olun !
Detaylar
featured project

Microblading

Kaşlarınız Microblading ile Olağanüstü..
Detaylar
featured project

Dermapen

Dermapen`le Yeni Bir Cilde Merhaba!
Detaylar